ПРОЕКТ "ОБОВ'ЯЗКИ БАТЬКІВ"

 

"Обов’язки батьків" - нова книга під редакцією Відділу освіти ЦХВЄУ, з вступним словом старшого єпископа ЦХВЄУ М. Паночка:

"Дорогі брати і сестри, шановні читачі!

Ви тримаєте в руках книгу, яка торкається важливих сімейних питань. Питання сім’ї – одна з найважливіших тем Писання. На прообразі сімейних стосунків ми пізнаємо любов Творця, виростаємо, формуємо зрілий характер. На основі Божого Слова я стверджую, що щасливим може бути лише те подружжя, яке будує свої взаємини за взірцем Біблії.

Сім’я також відіграє ключову роль і в суспільному значенні. Уже десятки років ми чуємо фразу, яка не старіє: "Міцна сім’я – міцна держава". І справді, сім’я завжди була і залишається найважливішим соціальним інститутом. Усе, що відбувається в сім’ї, змінює суспільство, впливає на його стан і розвиток.

Тому ми, як громадяни своєї держави, зацікавлені в духовно і морально здоровій сім’ї. Зміцнення її меж тісно пов’язане з нашим спільним оновленням та духовним відродженням України, економічним і духовним розвитком нашої батьківщини.

Але благословенна сім’я – це натужна праця душі, розуму й серця батьків. Її мудрість і здоров’я залежать від стосунків подружжя з Богом, від їх вміння передати свої здобутки наступному поколінню. Недарма ще давньогрецький філософ Демокріт казав, що розсудливість батька – найдієвіша настанова для дітей.

Які ж обов’язки батьків стосовно дітей? Про що вони повинні піклуватися насамперед? Чого навчати та до чого спонукати? Від чого утримувати та застерігати? На ці та інші питання відповідає книга, яку пропонуємо вашій увазі.

З повагою, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко".

 

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua