ПРОЕКТ "БОГОСЛУЖБОВА ПРАКТИКА ЦЕРКВИ ХВЄУ. ПОСІБНИК ДЛЯ СЛУЖИТЕЛЯ"

 

«Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя» — новий підручник, ініційований  відділом освіти ЦХВЄУ.

У посібнику подані корисні поради для служителів місцевих громад Церкви Християн Віри Євангельської щодо звершення різноманітних богослужінь: водного хрещення, Вечері Господньої, благословення дітей, шлюбу, похорону, посвячення дому молитви, дитячого, молодіжного, жіночого, євангелізаційного і музичного служінь, святкових зібрань, а також організації соціального служіння — як на основі Священного Писання, так і з досвіду, практики і розуміння нашого братства.

Подані посадові інструкції служителя, теми, які стосуються його особистого життя і служіння: «Служіння пресвітера (пастора) церкви», «Особисте життя пастора», «Служіння диякона і диякониси».

У рекомендаційній формі надані внутрішні положення місцевої церкви, які допоможуть служителю в налаштуванні внутрішнього життя громади: «Права та обов’язки члена церкви», «Дисциплінування членів церкви», «Конфліктні ситуації», «Управління фінансами», «Бюджет церкви», «Положення про бухгалтера».

Подані також поради щодо звершення рукопокладення, сповіді, оливопомазання; роз’яснена етика звершення молитви за хрещення Духом Святим. Корисними будуть і теми щодо організації зібрань і участі в різноманітних заходах: «Членське зібрання», «Братерська і церковна рада», «Церковна освіта», «Домашні групи», «Душеопікунство і наставництво», «Участь у міжконфесійних заходах», «Участь у заходах, ініційованих владою», «Співпраця із ЗМІ» тощо.

Ціль підручника — допомогти церковним служителям підняти служіння, які звершують наші церкви, на вищий рівень задля ще більшого духовного збудування братів і сестер, а також гідно представити Євангеліє і Церкву ХВЄУ перед світом та іншими християнськими конфесіями, щоб у всьому було прославлене Ім’я нашого Господа Ісуса Христа.

 

Теми посібника висвітлюють такі служителі ЦХВЄУ: Боришкевич Віктор, Варениця Віталій, Вознюк Віктор, Волков Микола, Вінковський Сергій, Галюк Богдан, Зозуля Віталій, Калабський Олександр, Капіца Петро, Капустін Ігор, Кліновський Анатолій, Котяш Віктор, Кучер Олександр, Лисюк Віталій, Малик Василь, Манелюк Сергій, Музичук Петро, Попудник Василь, Попчук Олександр, Синюк Микола, Телев’як Анатолій, Яцюк Віталій.

 


Новини проекту:

 

Презентовано посібник для служителя "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України"

В Генічеську відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ.

 

"Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя"

4-5 лютого 2013 року в Івано-Франківську в приміщенні місцевої церкви ХВЄ відбулося заключне засідання робочої групи.

 

Відбулися звітні зустрічі працівників духовної освіти Церкви ХВЄ України

З 25 по 27 грудня 2012 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулися зустрічі працівників академічної та церковної освіти Церкви ХВЄ України, а також робочої групи зі створення підручника "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя".

 

"Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя"

14 лютого 2012 року в Рівному в приміщенні християнської місії "Добрий самарянин" пройшло перше засідання робочої групи, на якому обговорювалося створення майбутнього підручника.

 

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua