ПРОЕКТ "ГРОМАДСЬКІ БІБЛІЙНІ ЧИТАННЯ"

 

Церква християн віри євангельської України ініціює громадські біблійні читання з нагоди національних святкувань 450-річчя Пересопницького Євангелія.

Відділ освіти Церкви протягом останнього року напрацював і запропонував священослужителям цикл матеріалів, які дозволяють отримати систематизований огляд Біблії в історичному контексті та знайти Біблійні відповіді на життєво важливі питання: стосунки людини та Бога, секрети сімейного щастя, біблійна оцінка сучасності та погляд на майбутнє і багато інших.

"Ми переконані, що саме світло Божого Слова дозволяє людині найкраще використати доручене їй в управління багатство - її життя. Поза всяким сумнівом, чим більше українців читатимуть і досліджуватимуть збережене для нас Божественне Відкриття, тим успішнішим буде сьогодення і безпечнішим майбутнє", - запевняє керівник Відділу освіти пастор Віктор Вознюк.

"Мета таких біблійних читань подвійна: пізнавальна і виховна. Вивчення історії Священного Писання дає можливість пізнання Божих істин і показує шлях засвоєння їх свідомістю Вселенської Церкви. Виховний аспект курсу полягає в тому, що вивчення Біблійних істин і співставлення їх з науковими відкриттями, а також Божественне Передбачення впливає на формування у людини християнського світогляду, мотивує його до осмислення свого буття, пошуку Бога-Творця і Спасителя", - пояснює ініціатор проекту пастор Анатолій Козачок.

Нагадаємо, 2011 рік проголошено Роком Євангелії в Церкві християн віри євангельської України. З метою якнайширшого донесення Біблійних істин до всіх верств суспільства передбачено ряд проектів та заходів, зокрема науково-практичні конференції, круглі столи і т.д.

 

Курс лекцій по вивченню Старого Завіту (укр) (рос)

Курс лекцій по вивченню Нового Завіту (укр) (рос)

 

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua