РЕЗУЛЬТАТИ ЛІТКОНКУРСУ 2020

 

Нас чекає новий світанок

Стали відомі імена переможців Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2020.

 

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна визначилося з переможцями 2020 року.

У номінації «оповідання» переміг член двох Національних спілок України: дизайнерів і краєзнавців Тарас Данилюк. Його твір «Новий світанок» оповідає про людську трагедію через втрату сенсу існування, яка все ж має шанс обернутися в радість. Автор народився 26 лютого 1974 р. у м. Бердичеві, де проживає й зараз.

У номінації «вірш» переміг член трьох Національних спілок України: письменників, кінематографістів і журналістів Анатолій Марущак. Його поетичні твори з нового циклу — про вічні цінності, про пошуки себе у цьому світі і перемогу добра над злом. Автор народився 8 листопада 1953 р. у м. Каменськ-Шахтинський Ростовської області (Росія), а зараз мешкає у Херсоні.

У номінації «допис» перемогла студентка Української Баптистської Теологічної Семінарії Катерина Колеснік. Їі блогерські тексти — про стосунки з Богом, жіноцтво і про вічне в буденності. Авторка народилася 10 жовтня 1994 р. у м. Житомирі, а зараз проживає і працює у Львові.

«Від імені колективу журі дякую кожному з 203 цьогорічних авторів, які наважилися спробувати свої сили в нашому конкурсі, — підсумовує результати голова журі Богдан Галюк. — Наше суспільство потребує змін, які починаються через формування християнських цінностей. І я переконаний, що ключову роль в цьому процесі відіграє слово, яке має трансформуючу силу. Тому не зупиняйтеся творити саме такі слова, які б принесли зцілення душі нашої країни!».

Нагадуємо, що «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» був заснований у 2016 році Департаментом освіти Української Церкви ХВЄ спільно зі Служінням «5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ».

За результатами цьогорічного конкурсу переможці отримали Почесні призи, грошові винагороди й авторські примірники збірки кращих творів 2020 року, яка носить назву оповідання-переможця «Новий світанок».

Нагородження відбулося 5 жовтня 2020 року в прямому ефірі на Youtube-каналі Департаменту освіти Української Церкви ХВЄ. Його можна переглянути тут.

 

Прес-служба Департаменту освіти УЦХВЄ

 

 

 

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua