НОВИНКА

 

Вийшла з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»

Не прогавте унікальну можливість замовити книгу українською або російською мовами.

 

 

Обкладинка книги

 

Сума мінімального пожертвування за книгу – 140 грн.

Замовлення приймаються тут: info@chveu-osvita.org.ua

 

Книга «Духовні дари» Дональда Джі (1891-1966 рр.) – пастора, письменника, головного редактора християнського журналу, теоретика і богослова всесвітнього п’ятидесятницького руху – є величезним благословенням не тільки для братства п’ятидесятників, вона буде корисною і для християн інших деномінацій.

На основі Святого Письма автор дає характеристику дарів і плодів Святого Духа, показує різницю між ними, визнаючи домінуючий вплив плодів Духа. Як «апостол рівноваги», він застерігає від всіляких крайнощів та помилок в християнстві і дає рецепти їх вирішення. Робота наповнена практичними прикладами та порадами пастора і вчителя.

Видання цієї богословської праці – прекрасний подарунок пасторам, проповідникам, широкому колу читачів-християн.

Оригінальні статті цієї книги друкувалися у 1929-1939 роках в журналі «Примиритель», який виходив в м. Данцигу, Польща, російською мовою, та в журналі «Євангельський голос» Всепольского союзу християн віри євангельської – українською.

 

Відгуки:

Особлива ознака служінь церков ХВЄ – це практична дія духовних, надприродних дарів, яка завжди була і залишається активною частиною служіння Христової Церкви. Та варто також зауважити, що духовні дари вимагають особливої уваги та компетенції тих, хто ними наділений. Існують певні небезпеки при неправильному користуванні цими дарами.

На жаль, в останні десятиліття в силу різних обставин спостерігається втрата зацікавлення практикою дарів Духа, а тема хрещення Духом Святим з ознакою говоріння іншими мовами стає менш актуальною. Саме тому пропонуємо вашій увазі книгу відомого п’ятидесятницького служителя Дональда Джі (1891-1966), вчення котрого стосовно  прояву духовних дарів вважаємо доволі збалансованим, бо ж недарма Дональда свого часу називали «апостолом балансу».

Богословські праці пастора, автора 30 книг, богослова, викладача та видавця, проповідника, який відвідав біля 60 країн світу (у тому числі й Україну) прості і водночас глибокі. Його статті не втрачають актуальності і в наш час.

У цій книзі ви знайдете роздуми про різницю між дарами і плодами Духа, про важливі аспекти хрещення Духом Святим.

Сподіваємося, що ця праця буде корисною для сучасних служителів і допоможе їм правильно навчати про духовні дари, а ще допоможе всім християнам застосовувати дари Святого Духа для збудови Церкви і мотивуватиме всіх дітей Божих до отримання хрещення Духом Святим згідно зі Святим Письмом (Дії 2:4-6).

Дякуємо працівникам редакції з міста Сакраменто (США) та особисто брату Петру Фейцеру, який з різних видань зібрав матеріали Дональда Джі, щоб видати їх однією книгою.

Старший єпископ Української Церкви ХВЄ

Михайло Степанович Паночко,

м. Київ, Україна, 9 жовтня 2018 р.

 

Пригадую цікаву історію, яка сталася за часів Радянського Союзу. Як було прийнято, під час святкування дня Перемоги військові одягали свою форму з відзнаками, орденами і медалями. Було одне з таких свят. На задній площадці міського тролейбуса стояв чоловік у морському кітелі. Його груди були обвішані нагородами. На нерівній дорозі тролейбус підкидало, і медалі на грудях моряка тихенько мелодійно дзеленькали.

Хлопчик, котрий стояв поруч, пильно дивився на цього заслуженого чоловіка, а потім наважився запитати: «Дядю, а ким ви були на війні?».

Чоловік в білосніжному морському кітелі благодушно глянув на хлопчика і з гідністю відповів: «Я – капітан далекого плавання!». «А-а-а, – багатозначно промовив хлопчик, не задовольнивши свою цікавість. – А ви і в глибину плавали?..».

«Ні, – відповів капітан. – Ми тільки на поверхні...»

Так само й багато християн у своєму духовному житті плавають «на поверхні», і далеко не всіх відвідувачів зібрань ваблять глибина божественних істин, а також пізнання і прояв благодатних дарів Духа Святого в житті і служінні Церкви Ісуса Христа.

«... Щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа», – вчили апостоли Нового Заповіту (2 Петр. 3:18). Доречно нагадати, що Святе Письмо авторитетно наказує віруючим людям поводитися гідно, «зростаючи в пізнанні Бога» (Кол. 3:10). «І пізнаєте правду, – а правда вас вільними зробить», – навчав Ісус Христос (Ів. 8:32).

Біблія багато разів засвідчує, що пізнання сокровенного і глибокого відбувається лише шляхом божественного одкровення. Це знав багатостраждальний і праведний Йов, тому й говорив під час тяжких випробувань, що Господь «відкриває… речі глибокі із темряви» (Йов. 12:22). Це знав Божий пророк Старого Заповіту Даниїл, котрий про дари Духа Святого говорив, що тільки Господь «відкриває глибоке та сховане» (Дан. 2:22).

Всесвітньо відомий пастор, біблійний вчитель, проповідник і письменник Дональд Джі – визнаний авторитет в царині вчення про сутність і прояв дарів Святого Духа. Подібно до Божого чоловіка, котрий вів пророка Єзекіїля від одного виміру до іншого, поки не привів на глибину, так і Дональд Джі переконливо пропонує нам пізнавати Божі глибини, щоб разом з апостолом Павлом захоплено вигукнути: «О глибино багатства, і премудрости, і знання Божого...» (Рим. 11:33).

Книга Дональда Джі «Духовні дари» – для вдумливого читання і молитовного роздуму зрілих християн, котрі дійсно люблять Господа і Його великі справи і дійсно бажають сповнитися Духом Святим; котрі не задовольняються тим, щоб «плавати на поверхні», але прагнуть до глибин відносин з Христом у Святому Дусі згідно з великим закликом апостола Павла: «… щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова...» (2 Тим. 3:17).

З великою радістю сприймається той відрадний факт, що напередодні святкування славного 100-літнього ювілею слов’янського п’ятидесятницького братства книга Дональда Джі знову виходить у світ, і з її сторінок продовжує звучати голос автора в силі Духа Святого, нагадуючи про необхідність нового пробудження в церквах і нового виливу благодатних дарів Святого Духа.

Єпископ Церкви ХВЄ Америки,

старший пастор церкви «Віфанія» Леонід Семенович Бондарук,

м. Сакраменто, США, 26 серпня 2018 р.

 

Прес-служба відділу освіти УЦХВЄ

 

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua