ТУР 2018

 

Відбувся тур до Ізраїлю "Слідами Спасителя"

З 8 по 13 вересня 2018 року освітяни вдруге відвідали Святу Землю.

 

 

На Оливній горі

 

144 туристи з України та США відвідали Святу Землю в рамках туру "Слідами Спасителя", який організував Відділ освіти УЦХВЄ. Серед них члени адміністрації, працівники та друзі відділу освіти нашого братства.

Програма туру до Ізраїлю передбачала відвідини основних біблійних місць, які пов'язані з земним життям та служінням Ісуса Христа. А це Вифлеєм – місце Його народження, Єрусалим – місце служіння, страти та воскресіння, Назарет – місто дитинства, Галілея – місце життя та найбільших чудес та ін.

 

 

Спільне фото у Галілеї

Більшість учасників туру відвідали Ізраїль вперше, а тому привезли додому – окрім пам'ятних сувенірів – багато незабутніх вражень.

 

Човен 1 століття

 

Ось як описує подорож Марічка Галюк, яка вперше відвідала Ізраїль: "Ми співали різдвяні пісні у вересні при температурі повітря +27, але це нормально, бо були ж у Вифлеємі. Голгофа – зовсім не Говерла. То швидше не гора, а пагорб. Є така версія, що Ісуса можливорозіп’яли не на вершині, а при дорозі, що проходила Голгофою...

Долина Армагеддон своїми масштабами підтвердила неміфічну здатність вмістити кров мільйонів під час останньої битви, як і передрікає Іван Богослов. Відчайдушно прекрасна і загрозливо велична. Назавжди запам’ятаю, як оглядала з її з гори, де дві тисячі років тому"захисники віри отців" намагалися скинути Ісуса.

Мертве море на вигляд не відрізниш від Червоного чи Середземного, а от коли в нього зануришся... дивне відчуття втрати координації власних рухів не покидало.

Якщо ви хочете побачити Ізраїль очима євреїв, власноручно зірвати оливку, подорожувати в колі однодумців, виторгувати стакан гранатового фрешу за один долар, побачити три моря, у двох із них скупатися, з’їсти рибу Петра, взяти участь у служінні Спомину смерті Господа біля Його пустого гробу, відчути на лиці "той самий вітер", гойдаючись у човні на Галілейському морі, заплакати при в’їзді в Єрусалим, тоді обов’язково запишіться в тур "Слідами Спасителя!".

 

УВАГА!

У вересні 2019 року Відділ освіти УЦХВЄ планує наступний тур до Ізраїлю, частиною якого можете стати й ви!

Якщо ви вже бажаєте записатися, дзвоніть нам за телефоном: 0976633163, або пишіть: info@chveu-osvita.org.ua.

 

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 

Більше фото >>>

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua