РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ 2018

 

У Києві вручили нагороду переможцю Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2018

Конкурс започатковано Відділом освіти УЦХВЄ та Служінням 5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ у 2016 році з метою знайти та підтримувати нових талановитих авторів, які на високому літературному рівні здатні донести ідею спасіння і християнської моралі.

 

 

Вручення нагороди переможцю

 

7 вересня 2018 р. на базі соціального центру київської церкви "Філадельфія" вітали цьогорічних переможців конкурсу, оповідання яких було видано окремою збіркою "Тонка грань".

 

 

Дар'я Плохотніченко

Під час презентації книги кожен із присутніх фіналістів мав нагоду коротко розповісти про себе та про те, де почерпнув ідею для написання твору. А головний переможець Дар’я Плохотніченко зачитала своє оповідання, назва якого й озаглавила збірку. Організатори вручили їй Почесний приз Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2018 та грошову премію.

"Я дуже щаслива, що мій твір вразив, змусив задуматися, співпереживати героям. А конкурс показав мені, що потрібно не здаватися і вірити, – ділиться емоціями переможець. – Наш час обмежений, тому не потрібно витрачати його даремно і нехтувати майбутнім".

"Від імені колективу журі дякую всім нашим авторам, яких цього року було аж 78, за вашу участь у конкурсі і за неймовірний позитив та християнські цінності, які несуть ваші твори, – підсумовує результати конкурсу голова журі Богдан Галюк. – Цьогорічний вибір знову був для нас непростим, тому журі довелося кілька тижнів радитися, кому ж віддати перевагу. Цього разу перемогла Дар’я, але наступного – переможцем можете стати ви. Лише не зупиняйтеся!".

Після презентації розпочала роботу Літературна школа. Українська письменниця Надійка Гербіш підняла тему "Ґетто в літературі". Журналіст Марічка Галюк порадила присутнім, як знайти свого читача самому, а редактор журналу "Благовісник" Юрій Вавринюк прочитав лекцію на тему "Атенські зустрічі апостола Павла".

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua