ЗАТОКА 2018

 

Божественне креслення для двох

З 3 по 6 липня 2018 року в Затоці відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти Української Церкви ХВЄ.

 

 

Віктор Вознюк

 

Вже четвертий рік поспіль літня робоча зустріч освітян та їхніх сімей відбулася на відпочинковій базі "Фаворит" в Одеській області.

3 липня о 20:00 захід розпочався молитвою керівника відділу освіти УЦХВЄ Віктора Вознюка. На відкритті були присутні й гості: єпископ УЦХВЄ Одеської області Леонід Крученюк та головний спікер конференції пастор Ірпінської Біблійної Церкви, завідувач Комітету сімейного служіння Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Станіслав Грунтковський.

Наступні три дні були насичені практичними семінарами та богослужіннями. Зокрема Станіслав Грунтковський прочитав семінари на такі теми: "Лідер та його сім’я", "Що треба знати чоловікам про жінок, а жінкам про чоловіків", "Виховання дітей".

Щовечора працівники відділу освіти УЦХВЄ зі своїми сім'ями брали участь у богослужіннях, під час одного з яких секретар відділу освіти УЦХВЄ Богдан Галюк провів попередню презентацію збірки оповідань "Тонка грань", що стала результатом другого Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна. Кожен з присутніх цього вечора отримав у подарунок примірник збірки, а бібліотеки навчальних закладів братства поповнилися кількома десятками книг.

 

 

Спільне фото учасників зустрічі

 

Станіслав Грунтковський

 

Наступного вечора служителі молилися за благословення сімей працівників духовної освіти.

5 липня після богослужіння відбулася робоча нарада освітян, на якій керівник робочої групи проекту "Церковне навчання (рівень А)" Ігор Капустін відзвітував за виконану роботу. Було прийнято рішення до 1 січня представити робочий варіант підручника.

Також було створено робочу групу по написанню "Буклету підготовки до водного хрещення", до якої ввійшли Вознюк В., Попудник В., Галюк Б., Ходорчук А., Капустін І. та Федан Я. Також було створено робочу групу проекту другої книги із серії "Сім’я", до якої ввійшли Вознюк С., Шевчук В., Лисюк В., Вознюк В., Попудник В. та Галюк Б.

Програма зустрічі в Затоці була сформована так, щоб поєднати робочу частину конференції з відпочинком на березі Чорного моря, відстань до якого від бази "Фаворит" складає біля ста метрів.

Атмосфера заходу, як і минулоріч, була радісною та багатою на спілкування.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 

Більше фото >>>

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua