НОВИНКА

 

"Що треба знати до шлюбу"

Посібник для молоді з такою назвою вийшов за редакцією відділу освіти УЦХВЄ.

 

 

Обкладинка книги

 

28 грудня 2017 року в Києві відбулася презентація першої книги із серії «Сім’я» – навчального посібника для молоді «Що треба знати до шлюбу», який вийшов за редакцією відділу освіти УЦХВЄ.

Мрія про кохання на все життя оселяється, мабуть, у серці кожного юнака і кожної дівчини. А в мріях все виглядає легко. Легко знайти кохану людину, з якою ти будеш щасливим, легко жити з нею, мов у казці.

Видаючи книжку на сімейну тематику, відділ освіти прагне допомогти молодим людям зробити правильні кроки на шляху створення і розвитку сім’ї. А правильні кроки – ті, які відповідають Божій волі.

 

 

Учасники зустрічі

Вибір майбутнього чоловіка чи дружини – надзвичайно важливе питання. Згідно з Біблією, Божий задум полягає в тому, щоб люди одружувалися раз і назавжди, і тільки смерть здатна роз’єднати подружжя.

Земне життя можна поділити на дві частини: до одруження і після нього. Дошлюбні стосунки – час, коли емоції б’ють через край, і молодь часто шукає саме емоцій. Як же не помилитися з вибором?

Про кохання написано багато книг, знято безліч фільмів. Дехто може сказати, що справжнє кохання неможливо описати, і це дійсно так. А хтось переконаний, що треба просто йти за велінням серця, а книги, консультанти лишень все ускладнюють.

Проте створення щасливої сім’ї – справа дуже відповідальна. Для цього замало просто плисти за течією романтичних стосунків – доведеться попрацювати.

 

Щоб замовити книгу зателефонуйте: +38 (097) 751 23 77 - Анатолій, офіс Медіаслужіння УЦХВЄ.

 

Прес-служба відділу освіти УЦХВЄ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua