БОГОСЛОВСЬКА ОСВІТА

 

Відбувся 4-й навчально-методичний семінар для викладачів богословських навчальних закладів УЦХВЄ

Захід відбувся 24 листопада 2017 року у Львівській богословській семінарії.

 

 

Василь Попудник

 

Мета семінару - підвищення кваліфікації викладачів; налагодження тісної співпраці між навчальними закладами; обмін досвідом; оптимізація навчально-методичної роботи у навчальних закладах.

У семінарі взяли участь академічні декани та викладачі 9-ти навчальних закладів УЦХВЄ. З привітальним словом виступив голова комітету вищих навчальних закладів Попудник В.В.

Малик В.Г., ректор Чернівецької біблійної семінарії, виступив з докладом на тему «Методичні рекомендації викладачам для організації самостійної роботи студентів».

Присутні обговорили шляхи покращення методичної роботи у вищих богословських навчальних закладах УЦХВЄ, актуальні питання щодо підвищення кваліфікації роботи викладачів, їх працевлаштування. Також заплановано 5-й семінар для викладачів на 4-5 травня 2018 року на базі ЄТС.

25 листопада 2017 року учасники семінару взяли участь у першій всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасна богословська думка», яка відбулась за ініціативи ЛБС (відповідальний – декан магістратури Федан Я.І.) на базі семінарії.

 

 

Учасники зустрічі

З доповідями виступили Кліновський А.І. «Євангельське обновлення розуму», Шевчук В.А. «Точки дотику церковної та вищої богословської освіти», Капустін І.С. «Можливість застосування антиподу тексту Святого Письма при герменевтичних дослідженнях в біблійному богослов`ї», Хром`як Н.Л. «Аналіз підходів щодо природного богослов`я К.Барта та Е.Бруннера», Добриднік Н.М. «Екуменічний потенціал реформації: Лютер і монастирі», Філіп В.С. «Біблійнетлумачення неоліберального богослов`я» та Чернюк В.В. «Біблія й астрофізика просьогодення Землі та Неба». Після кожної доповіді відбулось активне обговорення теми.

За матеріалами конференції був видрукуваний збірник, куди увійшли, крім представлених, ряд доповідей відомих релігієзнавців (Филипович Л.О) та інших євангельських богословів.

Прес-служба відділу освіти УЦХВЄ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua