ПОДОРОЖІ

 

Шалом, Ізраїль!

З 19 по 24 вересня 2017 року відбувся тур до Ізраїлю "Слідами Спасителя".

 

 

1/4 групи в Єрусалимі

 

214 туристів відвідали Святу Землю в турі "Слідами Спасителя", який організував Відділ освіти УЦХВЄ. Серед них адміністрація, працівники та друзі відділу освіти нашого братства.

Програма туру до Ізраїлю передбачала відвідини основних біблійних місць, які безпосередньо пов'язані з земним життям та служінням Ісуса Христа. А це і Вифлеєм - місце Його народження, і Єрусалим - місце служіння, страти та воскресіння, Назарет - місто дитинства, Галілея - місто життя та найбільших чудес і ін.

Більшість учасників туру відвідали Ізраїль вперше, а тому привезли додому - окрім пам'ятних сувенірів - багато незабутніх вражень.

Секретар відділу освіти УЦХВЄ Богдан Галюк так описав подорож на своїй сторінці у Facebook: "Це був інший світ. На 6 днів.

Інший. Паралельний. Особливий. З Вічної Книги, в якій нема часу.

Зараз на цій паралелі пахне випеченою глиною та коріандром. Погляд зачіпається за волосяні пружини ортодоксальних євреїв та кошики з медвяними фініками. Вухо бентежать меркантильні вигуки торгашів-арабів та віддалені звуки мінарету.

 

 

Галілейське море

Тут обов'язково помічаєш купи покинутого сміття та сотні прохальних записок в нішах храмової стіни, зосереджених солдат Цахалю з оголеними автоматами та галасливих дітей з надкушеною пахлавою.

Про цей світ багато сказано. Написано. Відзнято. Промовчано. Недоговорено. І так треба.

Бо завжди повинен залишитися хоча б клаптик історії, яку ми назвемо лише своєю, приватною, потаємною. Де лише я і Він. Той, Який на перехресті віків зробив світ іншим.

Лише на мить в цьому місці небо торкнулося землі, щоб зробити нашу історію неповторною. Щоб вдихнути в камінь життя, а пустиню засадити садом. Щоб багатолиций людський потік Долоросою вивести до Голгофи і зупинити у підніжжі хреста...

І в галасливому сперечанні десятків релігійних святинь (за незначну приставку "історичний/а/е") дати можливість зрозуміти важливу істину: Бог став людиною, щоб жити не в пустині, розкішному домі чи навіть золотому храмі... але в серці людини.

Із ворогів створити друзів і дати силу кожному перемогти історичного себе".

 

УВАГА!

У вересні 2018 року Відділ освіти УЦХВЄ планує наступний тур до Ізраїлю, частиною якого можете стати й ви!

Якщо ви вже бажаєте записатися, дзвоніть нам за телефоном: 0976633163, або пишіть: info@chveu-osvita.org.ua.

 

Прес-служба УЦХВЄ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua