ЛІТЕРАТУРНА ПОДІЯ

 

У Києві відбудеться презентація збірки оповідань "Гіркі сливи" та літературна школа для молодих авторів

В суботу, 2 вересня 2017 року, в приміщенні церкви ХВЄ "Філадельфія" відбудеться зустріч любителів української християнської літератури.

 

 

 

 

Запрошуємо молодих письменників-початківців, журналістів, вже знаних авторів та всіх бажаючих на презентацію збірки оповідань "Гіркі сливи" та вручення Почесного призу переможцю Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна-2017 Олексію Деканю.

Захід відбудеться в суботу, 2 вересня 2017 року, в Києві (приміщення церкви ХВЄ "Філадельфія", вул. Голосіївська, 57, станція метро "Голосіївська"). Початок о 10:00.

Після презентації відбудеться Літературна школа, де три семінари прочитають вже відомі християнські письменники.

Зокрема український поет, письменник, публіцист, головний редактор журналу "Благовісник" Юрій Вавринюк говоритиме про "Гріх недбальства, або "Грішний" погляд на "духовну" літературу". Член журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна зверне увагу на кваліфікацію християнських літераторів, попередить про відповідальність за недбалість у служінні та роздумуватиме про літературну досконалість.

Українська письменниця, журналістка, перекладачка, авторка "Теплих історій до кави" Надійка Гербіш у своєму семінарі "За ким дзвенить клавіатура" пояснить значення терміну "покликання письменника", відверто розкаже про роботу письменника в Україні, та навчить, як авторам правильно сприймати критику.

Цьогорічний переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, письменник-фантаст, засновник міжавторської збірки "ПРИТЧИ ХХІ століття" Олексій Декань відповість на наступні питання: Чи може християнин писати фантастику? Як не допустити помилок молодих авторів? З чого почати нову книгу? та Що є взірцем актуального літературного тексту?

Попередня реєстрація учасників проводиться за телефоном: +38 (097) 6633163, або електронною поштою: konkurs.john.bunyan@gmail.com.

Участь у презентації - безкоштовна. Вартість Літературної школи - 50 грн. (у вартість входить обід).

Будемо раді вас бачити!

Прес-служба Відділу освіти УЦХВЄ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua