ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

Відбулася річна звітна конференція ЦХВЄУ

25-26 квітня 2017 р. захід зібрав близько 270 пасторів і єпископів з усіх регіонів України.

 

 

Віктор Вознюк

 

Проходила зустріч у новому затишному домі молитви церкви ХВЄ "Соборна", що у с. Софіївська Борщагівка (житловий комплекс "Львівський маєток").

У рік святкування 500-річчя Реформації основне гасло форуму обрали відповідне: "Від реформації серця, до реформації країни". Усі виступи спікерів так чи інакше торкалися теми оновлення та повернення церкви до євангельських першооснов. А найперше – як краще використати ті можливості, які Господь послав нам у цей час.

Після відкриття і вступного слова розпочалася інформаційно-звітна частина. Старший єпископ Михайло Паночко презентував звіт про роботу братерства за рік. Він зазначив, що станом на 1 січня ц.р. братерство налічує 1633 церковні громади: це на 28 церков більше, ніж минулого року. Кількість членів у цервах братерства 113733, із них 4332 – прийняли водне хрещення протягом останнього року.

 

 

Василь Попудник

Пастор Віктор Вознюк розповів про роботу аж двох відділів братерства, які очолює – підприємців та освітнього. У всіх цих сферах проводиться багато роботи і є свої здобутки.

Наступного дня під час денного робочого богослужіння адміністратор відділу освіти братерства пастор Василь Попудник прочитав для учасників конференції семінар на тему "Чи потрібна Реформація нам?". Він звернув увагу на відсоток номінальних християн у церквах. За деякими даними загалом у християнстві – це 90%. У євангельських церквах відсоток тих, хто служить дещо більший – близько 20%. "А якби у наших церквах служили 50 відсотків, а то й усі 100? – ставить риторичне запитання проповідник. - Брати, нам потрібна Реформація, щоб відповідати новозавітній моделі Церкви!".

На черзі – звітно-виборна конференція ЦХВЄУ. Планується, що вона відбудеться у травні 2018 р.

Прес-служба ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua