ПЕРЕМОЖЕЦЬ КОНКУРСУ

 

Визначився переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

Ним став Олексій Декань з Харкова.

 

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, до складу якого входять троє українських християнських письменників – Юрій Вавринюк, Надійка Гербіш та Богдан Галюк, визначилося з переможцем. Ним став молодий автор Олексій Декань із оповіданням "Гіркі сливи", яке пропонує читачам цікаву інтерпретацію історії Едемського саду.

 

Олексій Декань

 

Автор родом з Полтави, але з 2003 року з дружиною та дітьми проживає в Харкові.

"Для мене ця перемога – просто несподіванка! – ділиться емоціями переможець. – Я ще ніколи не вигравав у конкурсі. Для мене було честю приймати участь у цьому проекті, а перемога – незаслужена благодать Божа!".

 

 

Почесний приз конкурсу

"Хочу від себе та колег подякувати всім нашим авторам, – підсумовує результати конкурсу голова журі Богдан Галюк. – Ваші твори несуть світло на високі християнські цінності. Деякі надіслані твори є зразками справжньої якісної християнської літератури, тому ми довго радилися, кому ж віддати перевагу. Цього разу переміг Олексій, але наступного – переможцем можете стати ви! Лише не зупиняйтеся".

Нагадуємо, що "Літературний конкурс імені Джона Буньяна" був заснований у 2016 році Відділом освіти Церкви ХВЄ України спільно зі Служінням "5 хлібів та 2 риби".

За результатами конкурсу в номінації «оповідання», Олексій Декань отримає з рук організаторів Почесний приз конкурсу, грошову винагороду і авторські примірники книги, яка вже готується до друку.

До збірки кращих творів, яка носитиме назву оповідання-переможця, ввійшли п’ять оповідань конкурсантів ("Багатій" Миколи Мучинського, "Наталчине благословення" Світлани Берези, "Життєдайний меч" Галини Левицької, "Костя" Катерини Сотник та "Гіркі сливи" Олексія Деканя). А також три твори членів журі ("Палаюче вугілля" Юрія Вавринюка, "Вікторія – Богу" Надійки Гербіш та "Навіки разом" Богдана Галюка).

Нагородження переможця відбудеться на одній із наступних зустрічей Відділу освіти Церкви ХВЄ України.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua