ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА

 

Громадська рада МОН розгляне програму викладання Християнської етики на підставі Євангелія

Керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціям при Міністерстві освіти і науки України.

 

 

Віктор Вознюк (перший зліва)

 

Засідання відбулося 8 лютого 2017 року за головування радника Міністра освіти і науки України Володимира Марущенка.

Представники Церков, міністерства та експерти обговорили програму викладання Християнської етики на підставі Євангелія від Івана. Після доопрацювання програму буде подано для отримання грифу Міносвіти.

Протягом року заплановано проведення виїзних засідань Громадської ради у Черкаській, Запорізькій та Хмельницькій областях, а також З’їзду викладачів предметів духовно-морального спрямування.

 

 

Вручення подяки

Громадська рада вирішила під час своїх наступних засідань опрацювати практичні питання викладання предметів духовно-морального спрямування, підготовки викладачів з цих предметів, інтеграції духовно-моральних цінностей у процесі викладання загальноосвітніх предметів у навчальних закладах. Також члени Громадської ради звернуть окрему увагу на діяльність Комісії МОН з державного визнання документів про вищу духовну освіту та Комісії МОН з державного визнання документів про наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами тощо.

Під час засідання Голова Громадської Ради Володимир Марущенко вручив подяку Міністра освіти і науки України члену Громадської ради, завідувачу кафедри англійської мови і літератури Національного університету "Острозька Академія" Василю Жуковському за вагомий особистий внесок у розвиток державно-конфесійних відносин у сфері освіти.

ІРС

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua