ПОДІЯ

 

Вийшла друком книга біблійних роздумів на кожен день року "Він завжди тебе чекатиме!"

1 січня 2017 року побачила світ третя книга християнського проповідника та журналіста з Івано-Франківська Богдана Галюка.

 

 

Обкладинка книги

 

"Більше року тому я пообіцяв собі, що не проведу жодного дня без роздумів над Словом Божим, – каже автор. – Я й раніше читав Біблію, але вирішив робити це більш систематично. Щодня виокремлював час для читання одного розділу Нового Заповіту (як правило, невеликого уривка) і просив Бога дати духовне об’явлення на день. Надіюся, на сторінках цієї книги читачі знайдуть корисні поради, підбадьорення та надію".

Нова книга християнського письменника з Прикарпаття – це короткі біблійні роздуми на кожен день року. Автор пропонує читачеві не промарнувати жодного дня без Слова Божого, але робити систематичні щоденні зупинки, щоб духовно гармонізувати своє життя.

"Біблійні роздуми на кожен день року – це праця, яка вирізняється в інформаційному калейдоскопі своєю індивідуальністю, – зауважив один із рецензентів книги керівник Відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України пастор Віктор Вознюк. – Автор пропонує робити щоденні стоп-кадри, занурюючись в конкретну біблійну тематику. Це важливо, адже правильні слова, роздуми слугують хорошим камертоном для духовної гармонії".

 

 

Автор

"Глибокі у своїй простоті роздуми й історії на щодень тонізують з самого ранку незгірш теплої води з лимоном і медом – таке собі ідеальне доповнення для духовної дієти віруючих, які моляться не лише завченими молитвами й готові досліджувати Писання із не меншим зачудуванням, ніж дивилися б Discovery-channel. Господь так близько до нас щохвилини. І ці короткі тексти в дивовижний спосіб про це нагадують", – ділиться враженнями від нової книги колеги відома українська письменниця, журналістка та перекладачка, авторка "Теплих історій до кави" Надійка Гербіш.

А пастор християнської церкви "Спасіння" з м. Вишневого Микола Савчук вважає, що нова книга Богдана – гарне підбадьорення для тих, хто бажає реальних змін: "Роздуми автора тут – відправна точка для власного богошукання, вони орієнтир, тоді як Автор з великої літери може промовити вашому серцю незмірно більше".

Довідка:

Автор Богдан Галюк – християнський проповідник та журналіст з Івано-Франківська. Засновник та головний редактор християнської молодіжної газети "Рибка" (2004-2012 рр.), редактор всеукраїнської газети "Експрес" (2008-2010 рр.), секретар Відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України (з 2011 р.). З дружиною Марічкою виховує двох доньок – Євангеліну та Соломію.

 

Книгу "Він завжди тебе чекатиме!" можна замовити, написавши на адресу: mail@5breads2fishes.com.

Або зателефонувавши за телефонами:

- офіс Відділу освіти ЦХВЄУ (+3 (063) 1176099 – Марія),

- офіс Медіаслужіння ЦХВЄУ (+3 (097) 7512377 – Анатолій).

В Києві книгу можна придбати в книжковому магазині за адресою: вул. Онискевича, 3 (приміщення КБІ).

Або ж замовити в Онлайн-магазині християнської літератури (http://biblebook.com.ua/).

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua