ВИПУСК

 

В Євангельській теологічній семінарії провели урочисту церемонію вручення дипломів магістрам

21 жовтня 2016 року шестеро випускників отримали дипломи магістрів у різних галузях гуманітарних наук.

 

 

Вручення дипломів

 

Урочиста церемонія розпочалася об одинадцятій. Зал затих і під звуки "Оди до радості" Бетховена, яку натхненно виконував струнний квартет "Прима", з’явилася процесія. Внесення Біблії здійснював д-р Ед Шлак, за ним із церемоніальною булавою, що символізує силу знань (земна куля увінчана хрестом), здійснив ходу д-р Ігор Семенюк, далі – викладачі та почесні гості семінарії, випускники. Усі – в академічних мантіях. Учасники процесії зайняли свої місця на сцені, а випускники - у першому ряду в залі.

Розпочалося служіння з читання Біблії – д-р Ед Шлак звернувся до місця у Діях Апостолів 8:4-8. "Як Боже Слово благовістилося у часи розпорошення і приносило велику радість людям у різних містах, так благовістя має поширюватись, коли випуски роз’їдуться по своїх країнах", – зауважив він. У молитві присутніх повів Джеральд Доллар.

Усі разом заспівали "О, благодать", після чого з привітаннями та офіційним зверненням до присутніх звернувся президент ЄТС Василь Войтович. "Ми безмежно вдячні Господові, що наші випускники зможуть використовувати знання, які вони отримали у нашій семінарії, для поширення Царства Божого", - наголосив він. У свою чергу випускники заспівали псалом та в особі Ауреліу Лупана щиро подякували своїм викладачам за науку і відкриті серця.

 

 

Спільне фото

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, звертаючись до учорашніх семінаристів, побажав їм завжди залишатися у позиції слуги, незалежно від становища у суспільстві і статусу в церкві. Він підбадьорив випускників та побажав усіляких гараздів у житті і служінні. Після чого розпочалася, власне, кульмінація дійства – вручення дипломів.

Так, ступінь магістра наук у галузі християнського лідерства отримав Олександр Довиденко, магістра наук у галузі християнської освіти – Ауреліу Лупан та Ганна Сердюк. Дипломи магістра наук у галузі християнських дисциплін – одразу три студенти з Німеччини Валентин Ботте, Адреас Мораш та Вальдемар Вагенляйтер. Після вручення дипломів поверх мантій їм зодягнули капюшони, колір облямівки яких символізує вчену ступінь, та вручили подарунки.

У молитві посвячення і благословення присутніх повели ректор КБІ Сергій Манелюк та пастор міжнародної церкви Пол Піаркі. Зазвучали звуки гімну "Вірність Твоя велика", усі присутні встали, і процесія спрямувала до виходу. Закінчилась урочистість спільною фотографією та святковим бенкетом.

Більше фото >>>

 

Прес-служба ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua