ПОДІЯ

 

Відбувся II Світовий конгрес ХВЄ

Делегати з двадцяти країн відвідали Світовий конгрес ХВЄ у Львові, у прямому ефірі за подіями слідкували у сорока шести країнах.

 

 

Працівники відділу освіти ЦХВЄУ

 

На Світовий конгрес ХВЄ з’їхалися учасники з двадцяти країн світу. Найбільш віддалені – це Бразилія, Канада, США, Велика Британія.

Головній темі події "П`ятидесятниця – відповідь на виклики сучасності" були присвячені семінари, круглі столи, дискусії, служіння, що відбувалися під час Конгресу. Розглядалися такі теми, як: "Батьківство і синівство", "Місія церкви", "Практика духовних дарів", "Ресурси Святого Духа для церкви" та ін.

За словами Віктора Прохора (слов’янський дистрикт церков Асамблей Божих США), найгострішими викликами сучасності є пониження стандартів моралі у суспільстві та зростання егоцентризму.

Старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко зазначив щодо можливих варіантів відповіді на ці виклики сучасності: "У нас є зброя, якою користувалися апостоли та отці віри – це проповідь Євангелія, потужна молитва та побожне святе життя".

 

 

Учасники заходу

У заключній проповіді на закритті Конгресу, що завершився 9 жовтня, він наголосив: "Сьогодні Бог настільки відкрив двері для проповіді Євангелія, що християни іноді розгублені. Ми повинні бути готові до цього виклику та завжди зодягнені "в повну Божу зброю".

Конгрес відвідав мер Львова Андрій Садовий. Звертаючись до делегатів, він сказав: "Ми не обираємо країну, де народжуватися, ми обираємо бути людьми чи бути нелюдами. Дякую вам за те, що ви тут. Бажаю усім багато любові!".

Зі словом до учасників також звернувся директор Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, який передав вітання від міністра культури Євгена Нищука.

Під час заходу учасники Міжнародної Асамблеї ХВЄ, члени якої започаткували Конгрес, обрали нове керівництво таємним голосуванням. Посаду президента Асамблеї обійняв єпископ Віктор Павловський (Молдова), змінивши Марека Камінського з Польщі, а заступником президента обрано єпископа Едуарда Грабовенка (РФ), секретарем в черговий раз – Іванаса Шкуліса (Литва). Також делегати ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського. Лист надіслали до міжнародних правозахисних організацій, урядам/президентам країн та до відповідних органів.

Наприкінці заходу делегати озвучили резолюцію, адресовану всім п’ятидесятникам світу, в якій зазначеніосновні виклики сучасності та шляхи їх подолання.

Більше фото >>>

 

Прес-служба ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua