ЗАТОКА

 

Євангелізаційно-місіонерське спрямування в освітньому процесі

З 5 по 8 липня 2016 року в Затоці відбулася робоча зустріч працівників Відділу освіти нашого братерства.

 

 

Спільне фото

 

Вже вдруге робоча зустріч освітян та їхніх сімей відбулася на відпочинковій базі "Фаворит" в смт. Затока Одеської області.

5 липня о 19:00 на урочистому відкритті заходу керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників та представив гостей вечора: єпископа ЦХВЄ Одеської області Сергія Крученюка та головного спікера конференції керівника Відділу благовістя ЦХВЄУ Олександра Попчука.

Наступні два дні були насичені цікавими семінарами та обговоренням. Зокрема Олександр Попчук прочитав семінари на такі теми: "Слово до служителів", "Три етапи євангелізації", "Про рукопокладання" та ін.

 

 

Олександр Попчук

Щовечора працівники Відділу освіти зі своїми сім'ями брали участь у богослужіннях, де проповіді виголошували Олександр Попчук, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Сергій Губеня, Олександр Третяк, Микола Віннічук, Богдан Галюк, Віктор Котяш, Олександр Савчук, Петро Музичук та Микола Волков. А ще Олександр Іванович разом з Віктором Володимировичем та Миколою Івановичем молилися за зцілення від хворіб та за благословення сімей служителів духовної освіти.

Після богослужінь відбувалися робочі наради освітян у вузькому колі, на яких було прийнято рішення про створення робочих груп з підготовки двох важливих проектів: 1) Підручника з робочою назвою "Учнівство, наставництво, передача досвіду" (робоча група: Петро Музичук - керівник, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Богдан Галюк, Олександр Савчук, Віталій Варениця, Микола Волков); 2) Проекту церковного навчання (рівень А) (робоча група: Ігор Капустін - керівник, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Богдан Галюк, Віктор Котяш, Олександр Гончаров).

Оргкомітету при складанні програми робочої зустрічі вдалося поєднати робочу частину конференції з відпочинком на березі Чорного моря, до якого від бази "Фаворит" як рукою подати.

Окрім того тепла атмосфера заходу була багатою на спілкування, смачну їжу та спільні фото.

Більше фото >>>

 

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua