МІСІОНЕРСТВО

 

В Києві розпочалося навчання в Міжнародній місіонерській школі

Після навчання студенти матимуть короткострокову місіонерську практику в Україні, Грузії та Чорногорії.

 

 

Студенти ММШ

 

Це вже п’ятий набір студентів Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі Київського біблійного інституту за сприяння місії "Світло для народів" (Швеція). Тринадцять братів та одинадцять сестер приїхали до Києва з різних областей України, з Білорусі, Киргизстану і США.

Поблагословити їх на успішне навчання прийшло чимало гостей. Зокрема своє наставлення групі виголосили пастори київських церков ХВЄ Сергій Вознюк та Микола Каленик, директор місії "Добрий Самарянин" Ростислав Боришкевич і заступник директора місії "Голос надії" Віктор Оніщук. А також старші пресвітери Чернігівської і Київської областей Михайло Кукса та Олександр Озеруга. Вони ділилися власним досвідом та істинами, які поклав Бог на серце цього дня.

Про те, як функціонує ММШ, де сьогодні працюють її випускники, а також, як знайти баланс у формулі "сім’я плюс служіння" розповів координатор школи Антон Кукса.

- Антоне, скажіть, яка основна мета і функції Міжнародної місіонерської школи?

- Сприяти виконанню Великого доручення нашого Господа Ісуса Христа: "Тож ідіть, і навчіть всі народи" (Мт. 28:19). Бо ми віримо, що кожен народ повинен почути Євангеліє, і на кожній мові буде проповідано, що Ісус – Господь. А якщо детальніше, то, насамперед, наша ціль – це підготовка віруючих людей, які бажають стати місіонерами, реалізувати своє покликання. А також спорядження і навчання вже діючих місіонерів, які сьогодні трудяться на місіонерських полях.

- Скільки триває навчання?

- Два з половиною місяці інтенсивних занять, плюс практика.

- Викладацький склад – з Київського біблійного інституту?

 

 

Спільне фото

- Не лише з КБІ. Ми запрошуємо викладати також досвідчених місіонерів, пасторів, викладачів богослов'я з країн СНД і Скандинавії. Наприклад, викладають наші партнери з місії "Світло для народів" Раулі Лехтонен, Ларс Мерлінг, Рімас Отто, Лена зі Швеції. Серед наших викладачів блискучі проповідники Давид Дзебіашвіллі із Грузії, Леонід Берюк з Білорусі, Бернард Нікулічев із Боснії і Герцоговини, Павло Бак та Анатолій Боярчук з Росії. А також наші – Микола Синюк, Олександр Попчук, Володимир Бричка, Ігор Скоць, Сергій Манелюк та інші.

Особливістю ММШ є вивчення мов (сербської, турецької і польської). Ми вважаємо, що місіонер повинен вивчати іншу мову і бути готовим, переступити культурний бар'єр.

- Школа міжнародна. Із яких країн тут навчаються студенти?

- Від початку, з 2012 року, ми навчали місіонерів з Грузії, Білорусії, Росії, Узбекистану, Швейцарії, США та деяких інших країн.

- Практику теж проходять за кордоном?

- Так, після закінчення навчання студенти мають короткострокову місіонерську практику як в Україні, так і в інших країнах - у Грузії, Чорногорії,  Боснії та Герцеговині, з перспективою продовжити там місіонерську працю, або ж їдуть на місію на батьківщину.

- А в яких країнах сьогодні вже працюють ваші випускники?

- Здебільшого в Росії, Білорусії, Казахстані, Киргизстані та в різних регіонах України. Ми намагаємося підтримувати з ними зв'язок, листуємося, дзвонимо і по можливості особисто зустрічаємося. Є велике бажання зробити конференцію випускників ММШ, щоб з’їхалися та поділилися досвідом ті, хто вже несе місіонерське служіння.

- Антоне, Ви служите дияконом у київській церкві ХВЄ "Фавор", студентським пастором КБІ та координатором ММШ. Як вдається поєднувати ці служіння і вділяти час для сім'ї?

- Дуже важливо у всьому знайти і тримати баланс. Важливо відчувати темп: іноді є можливість йти швидше, а іноді потрібно пригальмувати і йти в ногу з сім'єю. А ще треба навчитися відрізняти важливі і термінові справи та визначати пріоритети. Навчитися казати "ні", коли це необхідно.

- Добрі поради, які знадобляться в житті вашим студентам. До речі, хто може навчатися у ММШ?

- Це мають бути віруючі люди, які прийняли водне хрещення в євангельських цервах, які мають рекомендацію пастора і щире бажання навчатися. А головне – відчувають у собі покликання їхати на місію.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 067-708-43-61 (координатор ММШ)

E-mail: kuksa18@gmail.com

www.kbi.org.ua

www.facebook.com/missionschoolkiev

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua