ВИПУСК

 

Урочистості з нагоди випуску студентів у КБІ

27 травня 2016 року привітати випускників Київського біблійного інституту з врученням дипломів прийшли випускники вузу 1996 року.

 

 

Випускники 2016 року

 

Щирі посмішки, привітання, ледь вловимий трепет у поглядах випускників - ось він, момент, до якого йшли всі роки навчання!

Мабуть особливо хвилюючим він був для групи стаціонару (шести братів та однієї сестрички), які разом провели три роки, студіюючи богословську науку. Окрім них, вручення дипломів цього дня відбулося ще двом групам випускників очно-заочної форми навчання: пасторського служіння та молодіжного служіння.

Відкрив урочисте зібрання ректор КБІ Сергій Манелюк. У своєму слові до випускників він використав уривок з 13 розділу Євангелія від Матвія, де йдеться про те, що Царство Небесне подібне "до невода, у море закиненого, що зібрав він усячину". "Ви ті люди, хто має місію закидати невода, - наголосив ректор. - І не ваша справа перебирати невід, мало чи багато віруючих, це - справа ангелів, а ваша - наповнювати".

Особливим моментом свята стало привітання від перших випускників-бакалаврів богослов’я КБІ, які двадцять років тому мали урочистий випуск у КБІ. Кадри документального фільму про ту знаменну подію, а також особисті свідчення випускників 1996 року надихнули всіх присутніх.

 

 

Випускники 1996 року

Гість свята, в.о. президента Євангельської теологічної семінарії Едмунд Шлак нагадав випускникам, що теорія, яку вони отримали в інституті, і практика – це різні речі. "Якщо у тебе ще нема досвіду, пам’ятай, що у тебе є колеги", - настановив він випускників та запросив на подальше навчання до ЄТС.

Щирі слова подяки від імені випускників виголосили представники груп: Даниїл Карплюк, Владислав Сачко та Олег Бондар.

Після того відбулася найбільш хвилююча мить дня – вручення дипломів про закінчення навчального закладу.

Заключне слово виголосив старший пресвітер Київського обласного об’єднання ЦХВЄ Олександр Озеруга. На прикладах біблійних царів Саула та Ахава служитель ґрунтовно виклав своє послання до випускників: не шукати жалю і співчуття у людей. "Будуть у вас труднощі, але не шукайте, щоб хтось із людей вас пожалів, не треба шукати, щоб вас оцінили люди. Бо наше служіння, в першу чергу, пов’язане з Богом. Прийде час, коли Господь утре кожну сльозу".

Олександр Ірсонович звершив також молитву. Після того відбулася спільна фотосесія і випускний бенкет.

Прес-служба КБІ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua