ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

 

Викладачі богословських навчальних закладів братерства пройшли навчання на базі КБІ

13 травня 2016 року у Київському біблійному інституті за підтримки Відділу освіти ЦХВЄУ відбувся навчально-методичний семінар для викладачів богословських навчальних закладів ЦХВЄУ.

 

 

Обговорення теми

 

Мета семінару – підвищення кваліфікації викладачів; налагодження тісної співпраці між навчальними закладами, обмін передовим досвідом. А також оптимізація навчально-методичної роботи.

У семінарі взяли участь близько 40 досвідчених та молодих викладачів з різних навчальних закладів. Зокрема таких як Дніпропетровський біблійний коледж "Світло Євангелія", Київська богословська семінарія "Благодать та істина", Київський біблійний інститут, Рівненська духовна семінарія, Семінарія практичного богослов’я, Чернівецька біблійна семінарія.

Слово настанови та молитву благословення звершив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Доповідачами виступили Тарас Дятлик, керівник відділу розвитку освіти ЄААА, який говорив на тему "Сучасні тенденції богословської освіти "Церква-семінарія-держава" в Україні" та "Роль викладача в богословській освіті". А також викладачі – кандидат педагогічних наук Вікторія Гриценко, та магістр богослов’я Валерія Чорнобай, яка говорила на тему "Особливості лекційних та семінарських занять у ВНЗ".

 

 

Спільне фото учасників

Семінар проходив в інтерактивній формі, оскільки теми обговорення викликали неабиякий інтерес учасників. Крім цього, викладачі могли висловити своє бачення щодо найактуальніших проблем в християнській освіті в Україні, побажання щодо тематики наступних методичних семінарів.

За підсумками заходу було утворено робочу групу з питань підвищення кваліфікації викладачів, до якої ввійшли академічні декани богословських навчальних закладів.

Слово підбадьорення та заключну молитву звершив ректор Рівненської духовної семінарії Олександр Третяк.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua