ОРГКОМІТЕТ

 

Віктор Вознюк взяв участь у засіданні Оргкомітету з підготовки ІІ Світового Конгресу Християн Віри Євангельської

Зустріч відбулася 21 квітня 2016 року у Львові.

 

 

Оргкомітет

 

Конгрес запланований на 6-9 жовтня 2016 року, і відбудеться у церкві "Голгофа" (вул. Скрипника 2а, Львів, Україна).

Вітаючи учасників засідання, які прибули з Білорусі, Литви, Німеччини, США та України, єпископ Марек Камінський, черговий Головуючий МАХВЄ закликав: "Давайте зробимо цей конгрес з вірністю та радістю! Хай тече ріка від престолу Божої благодаті так далеко, як Йому до вподоби. Зробімо те, що можемо, а Господь зробить неможливе!".

В процесі зустрічі було обговорено всі важливі сторони підготовки: програму, логістику, забезпечення охорони та порядку, інформаційне та технічне забезпечення, тощо. Погоджені теми та спікери вже виявляють високий рівень та цінність такого заходу для Церкви. Вся необхідна та детальна інформація незабаром з’явиться на спеціальному сайті конгресу.

 

 

Обговорення питань

"Важливо відмітити, що особливу увагу зосереджуємо цього разу на молодому поколінні служителів Церкви Христової. Керівництво МАХВЄ неодноразово наголошує, що в складі делегацій з усіх країн мають обов’язково бути молоді служителі. "Розуміємо, що важливо не тільки пишатися історією та берегти досвід, але й надихнути та благословити молоду Церкву", - підсумовує пастор Богдан Левицький, учасник Оргкомітету.

Як очікується, участь у конгресі візьмуть близько 2 тисяч священнослужителів - керівників національних об’єднань християн віри євангельської, єпископів та пасторів, дияконів та благовісників, молодіжних служителів та місіонерів слов’янських п’ятидесятницьких церков з різних континентів. Девіз "П’ятидесятниця – відповідь на виклики сучасності" визначає напрямки роботи майбутнього форуму.

Прес-служба ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua