ДОКТОРАНТУРА

 

Відбулася друга сесія групи служителів ЦХВЄУ, які навчаються за програмою "Доктор служіння/Доктор практичного богослов'я"

Більше сорока студентів навчалися у Львові з 29 лютого по 4 березня 20016 року.

 

 

Навчальний процес

 

Програму для досягнення наукового ступеня "Доктор" здійснює Львівська богословська семінарія (ЛБС) у співпраці зі Слов’янським університетом штату Вашингтон (СУВ) ) та Відділом освіти Церкви ХВЄ України.

Протягом другої сесії студенти слухали лекції з двох дисциплін: 1) "Мистецтво риторичної комунікації" (Тодорюк С.С.), 2) "Методологія практичного богослов’я" (Дятлик Т.М.).

На першому предметі студенти обговорювали з викладачем ораторське мистецтво як засіб переконання, а також ознайомилися із законами і правилами риторики як мисленнєво-мовленнєвої діяльності.

 

 

Загальне фото з викладачами

Викладач другого предмету забезпечив докторантів практичними інструментами наукового дослідження у сфері практичного богослов’я.

Нагадаємо, що професійний докторський ступінь в області християнського служіння - це кваліфікація докторського рівня, що використовує професійний досвід і практику служіння кандидата як частину структурованого процесу навчання.

Професійний докторський ступінь присуджують студентам, які є членами церкви, визнаними практиками з досвідом християнського служіння і свідченням вірного учнівства, визнаними лідерами, які також продемонстрували наступні якості в ході відповідних іспитів та експертної оцінки.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua