ПОДІЯ

 

Віктор Вознюк взяв участь у Східноєвропейському лідерському форумі (СЄЛФ)

Захід пройшов з 11 по 14 листопада 2015 року в приміщенні київської церкви "Філадельфія".

 

 

Учасники форуму

 

Поряд з такими традиційними напрямками навчання як апологетика, місіонерство, церковне лідерство та ін. були відкриті три нові секції – "Християнство і бізнес", "Університет", "Волонтерство і капеланство".

Традиційно серед спікерів форуму було багато служителів Церкви християн віри євангельської України.

Завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк цього року викладав на двох секціях: християнське лідерство і євангелізація.

"Я вже п’ятий раз на СЄЛФ і зауважую, що є позитивна динаміка: по-перше – у кількості спікерів, по-друге, у кількості зацікавлених християн. Під час лідерської секції ми доволі відверто говорили про речі, які на фоні свого духовного рівня і статусу немало служителів часто упускають – про азбуку спілкування з Богом, "духовну лінь", служіння власній сім’ї та ставлення до випробувань. У нас склалася така гарна атмосфера в дискусії".

На євангалізаційній секції Віктор Володимирович викладав  про темні плями в історії України, на які мають звертати увагу євангелісти, несучи Велике доручення нації. Адже Україна проходила непросту дорогу, і за радянщини стикнулася з атеїзмом, окультизмом, антисемітизмом, лжепатріотизмом…

"Це ті темні плями в Історії України, які мають наслідки, і тому з ними треба обов’язково щось робити, - переконаний Віктор Вознюк. – Є приклади в історії, наприклад Німеччина, яка на офіційному рівні покаялася перед євреями. Моя думка, що ми маємо закликати до дій у цьому напрямку наших можновладців. Звичайно, є в Україні і хороші тенденції: такі, як ленінопад – це рух до того, щоб покінчити із атеїзмом. Але у нас ще є ряд питань, які стоять перешкодою у потужному євангелізаційному процесі, який ми називаємо "пізній дощ".

Нагадаємо, що ідея СЕЛФ – відкрити потенціал Церкви для суспільства. Іншими словами, щоб євангельська церква стала зрозумілою людям у світі.

ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua