ВІЗИТ

 

Робочий візит до Південної Кореї

Керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк у складі української делегації перебуває в одній з країн Східної Азії.

 

 

Віктор Вознюк читає лекцію

 

До складу делегації, окрім Віктора Володимировича, входять керівник Відділу євангелізму Церкви ХВЄ України Олександр Попчук, ректор Коростенської семінарії практичної теології Віталій Лисюк і пастор церкви ХВЄ "Світло Євангелії" з Хомутця, що на Житомирщині, Сергій Тарасюк з дружиною Наталею.

Протягом візиту, який триватиме з 16 по 26 жовтня 2015 року, служителі вже відвідали ряд місцевих євангельських церков, відоме кладовище місіонерів та Університет Hyupsung, в якому на 5 факультетах за 28 спеціальностями навчаються біля 5000 студентів.

 

 

На порозі університету

В цьому навчальному закладі, заснованому християнами, окремим напрямком функціонує духовна семінарія, готуючи спеціалістів за ступенями "бакалавр", "магіст" та "доктор" пасторського служіння. В ній здобувають освіту 500 студентів на стаціонарній формі навчання.

19 жовтня члени делегації зустрілися з адміністрацією університету Hyupsung. Ректор провів для гостей з України екскурсію навчальним закладом та музеєм.

 

Українська делегація

 

Ввечері того ж дня на зустрічі зі студентами Віктор Вознюк прочитав лекцію на тему "Особливості євангелізму", в якій звернув увагу на три важливих складові успішного служіння: 1) важливість підготовки грунту, 2) правильний посів, 3) правильні жнива.

Загалом, всі члени української делегації відзначають високий рівень організації поїздки та гостинність корейської сторони.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua