ДОКТОРАНТУРА

 

Група служителів ЦХВЄУ розпочала навчання за програмою "Доктор служіння/Доктор практичного богослов'я"

З 12 по 16 жовтня 2015 року у Львові відбулася перша сесія докторської програми з теології, на якій навчаються біля 40 докторантів.

 

 

Викладає Михайло Мокієнко

 

Програму для досягнення наукового ступеня "Доктор" здійснює Львівська богословська семінарія (ЛБС) у співпраці зі Слов’янським університетом штату Вашингтон (СУВ) ) та Відділом освіти Церкви ХВЄ України.

Студенти слухали лекції з трьох дисциплін: 1) "Орієнтація навчання в докторантурі" (к.і.н. Мокієнко М.М), 2) "Вступ до систематичного богослов’я" (PhD Кліновський А.І.), 3) "Методи богословських досліджень" (к.ф.н. Малик В.Г.).

Нагадаємо, що професійний докторський ступінь в області християнського служіння - це кваліфікація докторського рівня, що використовує професійний досвід і практику служіння кандидата як частину структурованого процесу навчання.

 

 

Доповідає єпископ Михайло Паночко

Центральним компонентом дослідницького проекту є практичне оточення студента. У процесі навчання студент розвиває особисті та загальні професійні компетенції виходячи з теорії та практики. Таким чином, власник докторського ступеню в галузі християнського служіння - це фахівець-дослідник, який розсуває межі осмисленої діяльності у своїй професійній області.

Навчання на докторантурі в християнській євангельській установі засноване на розумінні, що знання буває не тільки теоретичним. У Біблії придбання та застосування мудрості вимагає взаємодії віри, розуму і вчинку.

Для християнина навчання в докторантурі - один з вимірів заповіді возлюбити "Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, і всією душею своєю, і всією силою твоєю".

Професійний докторський ступінь присуджують студентам, які є членами церкви, визнаними практиками з досвідом християнського служіння і свідченням вірного учнівства, визнаними лідерами, які також продемонстрували наступні якості в ході відповідних іспитів та експертної оцінки.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua