ЗАТОКА

 

"Завдання та можливості духовної освіти сьогодні"

Під такою назвою з 30 червня по 3 липня 2015 року в смт. Затока Одеської області пройшов науково-практичний семінар працівників освіти ЦХВЄУ.

 

Переглянути фото >>>

 

 

Під час відкриття конференції

 

Вперше зустріч працівників освіти та їхніх сімей, яку спільно організували Відділ освіти Церкви ХВЄ України та Слов’янський університет штату Вашингтон, відбулася на відпочинковій базі "Фаворит" в смт. Затока.

В перший день, ще до офіційного відкриття, відбулася зустріч освітян із гостем з Південної Кореї пастором Даніелем Чо, який багато років служить місіонером в Росії. Брат поділився історією розвитку своєї країни, а також роллю церкви в євангелізації суспільства.

Ввечері о 19:00 на урочистому відкритті семінару керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників та представив гостей вечора: єпископа Юрія Веремія, ректора Слов’янського університету штату Вашингтон Миколу Віннічука, пастора Леоніда Вітюкова, директора місії "Добрий Самарянин" Ростислава Боришкевича, вчителя Анатолія Кліновського та вчителя ОЦХВЄ Одеської області Сергія Селецького. А ті, в свою чергу, вітали присутніх словами підбадьорення із Писання.

Наступні два дні були насичені цікавими семінарами та обговоренням. Зокрема Анатолій Кліновський прочитав семінар на тему "Небезпеки для сучасної християнської освіти", а Микола Віннічук – "Розвиток навчального процесу: кафедри, програми, описи курсу".

 

 

Учасники зустрічі

В четвер, 2 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк разом із дружиною Аллою підняли актуальне питання для освітян про "Сім’ю священослужителя", а єпископ Юрій Веремій на основі Біблії теж дав поради стосовно сімейного життя.

Також відбулося обговорення актуального питання про "Створення загально-освітніх шкіл при церквах ХВЄ України".

Оргкомітет зустрічі, складаючи програму науково-практичного семінару, вдало поєднав робочу частину конференції із відпочинком на березі Чорного моря, до якого від бази "Фаворит" як рукою подати.

Результатом плідної праці представників християнської освіти, яких в цьому році зібралася рекордна кількість – аж 92, стала одноголосно прийнята резолюція науково-практичного семінару, в якій відображені конструктивні поради комітету Всеукраїнського союзу церков ХВЄ.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 

Переглянути фото >>>

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua