НОВИНКА

 

Вийшла друком книга Богдана Галюка "Скарб"

У вівторок, 28 квітня 2015 року, в Івано-Франківську в приміщенні колишнього костелу Святого Йосифа (а тепер дому молитви Церкви ХВЄ України) відбулася презентація другої книги християнського проповідника та журналіста.

 

 

Г. Ліптуга та Б. Галюк

 

"Цей твір – моя ода Книзі, яка стала найбільшим скарбом життя. Ця Книга – Біблія! – каже автор, презентуючи читачам свою повість. – А також вдячність декільком поколінням прабатьків, які молили Господа за мою щасливу долю".

Один із священослужителів Церкви, в приміщенні якої відбувся захід, пастор Генадій Ліптуга зауважив в ході презентації, що "радіє з того, що в Україні з’являється художня література, яка пропагує християнський світогляд та цінності".

 

 

Автограф-сесія

"Скарб" – це художній твір, який описує літню детективну пригоду трьох звичайних підлітків. Повість містить дві сюжетні лінії – 1907 та 1997 років, які відбуваються в одному з сіл Галичини. Від початку і до останньої сторінки повісті інтригу тримає динамічний сюжет.

Автор Богдан Галюк – християнський проповідник та журналіст з Івано-Франківська. Засновник та головний редактор християнської молодіжної газети "Рибка" (2004-2012 рр.), редактор всеукраїнської газети "Експрес" (2008-2010 рр.), секретар відділу освіти Церкви Християн Віри Євангельської України (з 2011 р.).

В Івано-Франківську цю та іншу книгу автора можна знайти в книгарні "Лілея-НВ" за адресою: вул. Незалежності 18\2 (на Стометрівці).

В Києві – у магазині Відділу медіаслужіння ЦХВЄУ (вул. Г. Оніскевича, 3) та магазині при церкві "Спасіння" (м. Вишневе, вул. Ломоносова, 3).

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua