ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

 

Віктор Вознюк відвідав Прикарпаття

З 16 по 19 квітня 2015 року керівник відділу освіти ЦХВЄУ взяв участь у декількох зібраннях церкви ХВЄ м. Івано-Франківська, а також викладав у філії ЛБС.

 

 

Під час проповіді

 

В п’ятницю, 17 квітня, вчитель виголосив центральну проповідь на тему "Суть Євангелія", перед тим виконавши дві пісні. Служитель вибрав за основу проповіді уривок з 1 Кор. 15:1-4 і дав практичну відповідь на питання "Як має воскресати надія на Бога?".

В неділю, 19 квітня, на ранковому зібранні відомий вчитель Біблії говорив про духовний ріст. Базовим текстом з Писання став уривок з Першого послання до коринтян 3:1: "І я, браття, не міг говорити до вас, як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі". Служитель розважав про те, хто такий духовний, а також про фактори духовного росту християнина.

 

 

Віктор Вознюк співає

Цього ж дня на вечірньому зібранні керівник відділу освіти братерства проповідував про освячення. Спершу брат Віктор назвав причини невірного тлумачення процесу освячення, а опісля служитель пояснив, хто такий святий згідно Біблії.

Базовим текстом з Писання для проповіді став уривок з Першого послання до солунян 5:23: "А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!".

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua