ПОДІЯ

 

5-7 березня 2015 року у Львові відбулася Міжнародна науково-практична конференція

Мета конференції полягала в активізації церковного співтовариства ХВЄ у напрямку осмислення власної історії.

 

 

Учасники конференції

 

Серед спікерів конференції, яка проходила на базі Львівської богословської семінарії, були блискучі українські та зарубіжні викладачі і релігієзнавці, у тому числі кандидат історичних наук Михайло Мокієнко (відповідальний секретар), кандидат історичних наук, докторант богослов’я Роман Соловій, магістр мистецтва та магістрант теології, секретар Відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк та інші.

 

 

Доповідає Богдан Галюк

Під час семінарів не раз зазначалося, що розвиток п’ятидесятницького руху в Західній Україні до цього часу не отримав достатньої уваги науковців. Тому мета конференції полягала у тому, щоб не лише пожвавити наукові розвідки у сфері історії п’ятидесятництва, а й активізувати церковне співтовариство ХВЄ у напрямку осмислення власної історії, пошуку та формуванню джерельної бази з історії помісних церков та обласних об’єднань.

7 березня в останній день конференції у її роботі взяв участь старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який закликав усіх присутніх продовжувати працю розпочату ще 90 років тому. "Ми вдячні Богові за тих піонерів, наших попередників, які зробили великий внесок у проповідь Євангелія в нашій країні", - зазначив старший єпископ і наголосив на тому, що сучасна церква мусить вчасно реагувати на виклики, які ставить нам сьогодення, не лише у духовному, але й у суспільному житті країни.

Серед делегатів конференції були служителі з Волині, Рівненщини, Тернопільщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, а також Чернівецької, Львівської та деяких інших областей.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua