МІНСЬК

 

Семінар для академічних деканів і керівників учбових програм євангельських навчальних закладів

Відбувся в Мінську з 26 по 28 січня 2015 року.

 

 

Під час семінару

 

26-28 січня 2015 року в Мінську відбувся семінар для академічних деканів і керівників учбових програм євангельських навчальних закладів країн СНД і Балтії, який був організований Євроазіатською Акредитаційною Асоціацією (ЄААА) і Міжнародною Радою з Євангельської Богословської Освіти (ICETE).

У заході взяли участь представники учбових закладів ЦХВЄУ – Київського біблійного інституту, Київської богословської семінарії "Благодать та істина", Євангельської теологічної семінарії, Львівської богословської семінарії та Коростенської семінарії практичного богослов'я.

Спікерами форуму виступили д-р Кевін Лоусен, директор докторських програм у Талботській школі теології Університету Біола (США), д-р Фрітц Дейнінгер, директор Міжнародної програми Академічного Лідерства ICETE (Німеччина), та д-р Стів Харді, старший консультант ICETE (США).

 

 

Учасники з України

Семінари будувалися навколо питання розробки цілісних навчальних програм і включали наступні теми: "Кроки розробки навчальних планів", "Оцінка потреб студентів та їх контексту", "Стандарти акредитації для навчальних планів", "Оцінка викладання та навчання", "Роль академічного керівництва у формуванні навчальної програми" та ін. Крім лекцій, відбулися обговорення в групах, запитання та жваві дискусії.

29 січня для представників вищих духовних навчальних закладів, які планують відкрити докторську програму, був проведений окремий навчальний семінар за участю д-ра Кевіна Лоусена. Розглядалися такі теми: "Розробка навчального плану докторських програм", "Розробка компетенцій студентів-докторантів", "Підготовка навчального закладу до відкриття докторської програми" та ін.

Для всіх учасників семінар став гарним часом для самооцінки, навчання, спілкування, збагачення ідеями і натхнення.

Сергій Губеня

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua