КОРОСТЕНЬ

 

Випуск Школи сімейного консультування та Підліткової біблійної школи "Крок"

В Коростені завершилося навчання для консультантів та підлітків.

 

 

Консультанти

 

Школа сімейного консультування, що функціонує при Семінарії практичного богослів’я, має перших випускників. Для тих, хто закінчив курс навчання, 12 грудня стало святом – вони отримали сертфиікати про проходження повного курсу Школи сімейного консультування.

Протягом чотирьох сесій студенти мали змогу вивчити наступні предмети: "Богослів’я подружжя" (В. П. Куриленко), "Духовне життя сім’ї", "Основи консультування" (В. Д. Бричка), "Конфліктологія" (Р. М. Мурах), "Психологія сім’ї" (В. В. Вознюк), "Сімейна етика" (П. В. Грищенко), "Вікова психологія" (О. В. Маліщук), "Виховання дітей" (В. Д. Боришкевич), "Консультування з питань сім’ї" (С. М. Вознюк), "Сімейне право" (С. Гула), "Заповіді щасливого шлюбу" (М. Савчук).

Адміністрація Семінарії висловлює щиру подяку всім викладачам, що взяли участь у викладанні.

 

 

Підліткова школа "Крок"

Випускники повні рішучості використовувати знання, отримані під час навчання, у практичному служінні людям.

Хочемо повідомити, що СПБ розпочинає другий набір на цю програму. Тож усі бажаючі отримати нові знання в сфері консультування сім’ї можуть приєднатися донавчання. Перша сесія другого набору відбудеться з 18 по 22 травня 2015 року.

Більше інформації можна отримати за телефонами: (04142) 32292, (096) 7354065, (050) 0577184.

Вірний "КРОК" у Новий Рік

Для більшості підлітків кінець грудня – це можливість відпочити від навчання під час зимових канікул. Проте, є ті, хто готовий цей час використати не лише для фізичного, але й для духовного відновлення. Мова йде про молодих людей, які вирішили приїхати у Підліткову біблійну школу "Крок", яка проходила з 29 грудня 20145 року по 4 січня 2015 року в приміщенні Семінарії практичного богослів’я.

До нас завітали 50 підлітків віком від 14 до 16 років з Житомирської, Київської, Черкаської, Рівненської та Волинської областей.

Час, проведений у ПБШ "Крок", пройшов насичено і благословенно. Кожен день розпочинався з ранкової молитви, яку проводили вожаті, що цілодобово опікали довірених їм підлітків. Юні студенти мали серію уроків на наступні теми: "Творіння чи еволюція?", "Основи духовного зростання", "Як вивчати Біблію?" та "Конфліктологія".

 

Учасники школи "Крок"

 

Крім уроків були ще й гуртки за інтересами: гомілетика для юних проповідників, основи журналістики, англійська мова, рукоділля, а також театральне мистецтво.

А перепочити від навчання та згуртуватися учні могли під час спортивної години у спортзалі, беручи участь в командних іграх під керівництвом спортінструктора.

Завершувався день вечірнім богослужінням, де учаники школи славили Господа своїми талантами та слухали проповідь Слова Божого.

Окрім цього підлітки спільно зустріли Новий Рік, взяли участь у вечорі питань-відповідей на тематику дошлюбних відносин, а також відвідали визначні пам’ятки Коростеня.

На завершення Школи її учасники провели недільне богослужіння в місцевій церкві "Віри, надії, любові", де й відбулося вручення сертифікатів про завершення курсу навчання.

Адміністарція Семінарії практичного богослів’я висловлює подяку тим, хто зробив можливим проведення підліткової школи.

Прес-служба СПБ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua