ПІДСУМОК

 

Відбулася звітна зустріч працівників Відділу освіти Церкви ХВЄ України

9 грудня 2014 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної та академічної освіти ЦХВЄУ.

 

 

Віктор Вознюк

 

На підсумкову зустріч освітян з’їхалися завідувачі обласних відділів освіти ЦХВЄУ, а також  керівники духовних навчальних закладів братерства – Київського біблійного інституту, Рівненської богословської семінарії, Слов’янської біблійної школи, Коростенської семінарії практичного богослов’я, Тернопільської біблійної семінарії та ін.

 

 

Учасники зустрічі

Вітаючи присутніх, завідувач Відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк сказав: "Дякую, що ви є, друзі, і сумлінно виконуєте своє служіння". Прочитавши уривок з Книги Псалмів 102:7, Віктор Володимирович говорив про відношення до ситуації, яка склалася в Україні: "Одного разу присутні спостерігали, як художник хаотично наносив мазки на полотно, змішуючи фарби. Ніхто не розумів, що з цього вийде. Але вкінці автор перевернув картину і всі побачили прекрасну композицію. Щось схоже відбувається зараз в Україні – Бог малює певну картину, а ми знаходимося на етапі творення шедевру. Християнам потрібно бачити всю Божу дорогу, а не лише фрагмент. І вірити не людям, але Творцю".

Після того керівники відділів освіти в областях та керівники навчальних закладів ділилися власними переживаннями та звітували за працю в 2014 році.

 

Праця над "Молодіжним підручником"

 

По обіді освітяни обговорили ряд важливих питань, серед яких питання співпраці зі "Школою Христа" та місією "Бог нагледить", поновлення реєстру викладачів, запровадження програми навчання в усіх церквах братерства за книгою "Обов’язки батьків", яка нещодавно вийшла під редакцією Відділу освіти ЦХВЄУ, реалізації двох наступник проектів – "Молодіжного підручника" та "Брошури про дошлюбне консультування".

Після того секретар Відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк представив корисну друковану продукцію – Щотижневик та Календар-планувальник на 2015 рік, які вийшли в світ під редакцією Відділу освіти ЦХВЄУ.

Вкінці зустрічі Віктор Вознюк звершив молитву за служіння освітян.

Наступного дня, 10 грудня 2014 року, в приміщенні канцелярії братерства відбулася зустріч робої групи з підготовки до друку "Молодіжного підручника".

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua