НОВИНКИ

 

Щотижневик та планувальник на 2015 рік – хороші помічники у служінні пасторів

Під редакцією Відділу освіти ЦХВЄУ вийшла у світ корисна друкована продукція.

 

 

Щотижневик 2015

 

Мета цих видань – не лише полегшити планування поточних справ служителя, але й поліпшити аналіз проведеної роботи за рік.

Щотижневик 2015

Все навколо швидко змiнюється. Прогрес є тривалим елементом нашого оточення, а постійне самовдосконалення допомагає нам ефективніше працювати для інших. Ми впевненi, що завдяки використанню "Щотижневика 2015" та "Планувальника 2015" наше спільне служіння стане більш організованим.

Останнім часом із розвитком технологій у паперового щотижневика з'явився конкурент - електронна записна книжка. Проте, паперові щотижневики позицію лідерів тримають впевнено. По-перше, "рукописи не горять", тому ніякий вірус не "спалить" ваші важливі записи. По-друге, постійно носити з собою ноутбук - не практично. Тому найоптимальнішим варіантом для служителів був і залишається - щотижневик.

Великий щоденник зазвичай використовується за робочим столом, а щотижневик - це універсальний варіант. Він добре підійде людині, яка часто подорожує, виїжджає у відрядження, тощо.

Призначення щотижневика

Зрозуміло, що назва "щотижневик" є умовною, оскільки він призначений для коротких нотаток і звітів, пов’язаних з роботою його власника. Такий щотижневик може стати хорошим помічником у служінні, оскільки в ньому складаються плани на тиждень, місяць, рік. Також зберігається цінний матеріал, аналізуючи який, можна зробити важливі висновки: як краще організувати роботу, де, коли і як були допущені помилки, яким справам доцільно приділити більше уваги або навпаки. Якщо робота передбачає періодичну підготовку звітів, – немає проблем: достатньо тільки заглянути в щотижневик. Ефективність можна визначати, переглядаючи записи.

Практика показує, що людина, яка планує свій робочий день, встигає у житті набагато більше. Щотижневик допоможе служителю управляти своїм часом.

Опис "Щотижневика 2015"

Формат А5. Кількість сторінок - 64. Одна сторінка – один робочий тиждень. Українська мова, додатково – російська. Папір білий. Кольори друку – чорний та сірий. Титульні сторінки повнокольорові. Кожен тиждень у щотижневику має цитату, яка може спонукати до роздумів чи надихати. Також у щотижневику зазначені уривки для читання з Біблії, які припадають на конкретний день. Дотримання цього плану допоможе за 2015 рік прочитати все Святе Писання.

Для більшої зручності сторінки "Щотижневика 2015" розділені на дні, тижні, місяці. Зазначені важливі дати. Окрім стандартних сторінок він має декілька додатків з корисною інформацією, наприклад, коротку історичну довідку про навчальні заклади Церкви християн віри євангельської України, окрему сторінку з календарями на 2015 та 2016 роки, сторінки для нотаток, інші інформаційні матеріали.

 

 

Планувальник 2015

Купується щоденник не на день і не на два, а, як мінімум - на рік. Тому, друкуючи "Щотижневик 2015", ми звернули особливу увагу на якість - він міцно прошитий двома скобами.

"Щотижневик 2015" - корисний подарунок

Традиція дарувати ділові аксесуари, зокрема, щотижневик, збереглася і до сьогодні - отримати в подарунок гарну записну книжку не лише приємно, а й дуже корисно. Щотижневик може бути подарунком партнерам служіння та гостям вашої церкви.

 

Планувальник 2015

Альбомний формат А1. Кількість сторінок - 1. Один блок – один робочий місяць. Українська мова. Колір друку – повнокольоровий. Для більшої зручності блоки "Планувальника 2015" розділені на дні та місяці. Зазначені важливі дати. Містить додаток з фотографіями відомих служителів Церкви християн віри євангельської України.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua