ПОДІЯ

 

Віктор Вознюк візьме участь в роботі Східноєвропейського Лідерського Форуму

Захід відбудеться в Києві з 12 по 15 листопада 2014 року.

 

 

Афіша СЄЛФ-2014

 

Східноєвропейський Лідерський Форум є ініціативою різних церков та християнських служінь зі Східної Європи.

Мета Форуму - розповсюдження принципів Царства Божого в усі сфери життя народів Східної Європи. Це Форум для єднання та забезпечення ресурсами євангельських лідерів.

В ХХІ ст. виконання Великого Доручення Церквою потребує розуміння культури, в якій ми сьогодні живемо, професіоналізму в служіннях та єдності між християнами. Саме на ці виклики Східноєвропейський Лідерський Форум намагається дати відповіді.

Стратегією Форуму є:

1. Будування мостів і відносин між різними служителями та служіннями;

2. Підвищення професіоналізму в служіннях через учнівство, навчання та тренінг;

3. Популяризація проектів, направлених на євангелізацію східноєвропейських народів та їхніх культур.

Після розпаду Радянського Союзу країни Східної Європи опинилися в духовному вакуумі. Світогляд середньостатистичного жителя Білорусі або України є еклектичною сумішшю комунізму і язичництва з деякою добавкою християнства. Наші народи знаходяться в моральному занепаді. Біблія ясно вчить тому, що життя народу залежить від його світогляду, цінностей і віри, яку сповідує суспільство. Все це свідчить про величезну потребу в Церкві, яка здатна донести Євангеліє сучасній людині і являти характер Христа в народах. У цій частині світу слова апостола Павла, що "все створіння з надією очікує з'явлення синів Божих" (Рим. 8:19) звучать особливо актуально.

Робота Східноєвропейського Лідерського Форуму не обмежується лише проведенням щорічного з'їзду Форуму. Це також проведення різних конференцій та семінарів від ключових спікерів Форуму протягом року. А також допомога в організації та рекламі спільних проектів, які здійснюються учасниками Форуму.

Східноєвропейський Лідерський Форум здійснюється за підтримки Європейського Лідерського Форуму - міжденомінаційного руху, що має давні традиції і серйозний вплив у західноєвропейському християнстві.

Прес-служба СЄЛФ

 

Переглянути програму форуму >>>

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua