КОРОСТЕНЬ

 

Навчальний процес набирає обертів

З 13 по 17 жовтня в м. Коростені відбулася осіння сесія заочного відділення Семінарії практичного богослов’я.

 

 

Студенти з викладачами

 

На навчання зібралися студенти таких програм: "Бакалавра богослов’я", "Бакалавра церковного служіння" та "Школи сімейного консультування".

Майбутні бакалаври вивчали на цій сесії два предмети: "Послання до Євреїв" з Петром Федорусем та "Дії Апостолів" з Миколою Фасольком.

А майбутні сімейні консультанти мали хороший час аж з чотирма викладачами: Боришкевичем В.Д. ("Виховання дітей"), Бричкою В.Д. ("Основи та техніка консультування"), Невмержицькою Валентиною ("Теологічні засади сім’ї") та Вознюком С.М. ("Консультування з питань шлюбу та сім’ї").

 

 

Викладає Юрій Бабін

Після сесії навчальний процес не зупинився, адже студенти стаціонару повернулися з двохтижневої місіонерської практики, яку проводили в церквах Житомирщини.

До речі, починається набір нової  групи студентів заочної форми навчання. Семінарія відкрита для всіх тих, кого зацікавила можливість отримати освіту для служіння. Більш детальну інформацію про програми, які діють в семінарії, можна отримати на нашому сайті: www.korosten-bc.org.ua, або за телефонами: (04142)32292, (097)7091610, (050)0577184.

Прес-служба СПБ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua