ВИЗНАННЯ ЦЕРКВИ

 

Віктор Вознюк отримав подяку від Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі

9 липня в Малині розпочався XVII молодіжний з'їзд ЦХВЄУ.

 

 

Вручення подяки

 

Мабуть, за всю історію проведення молодіжних з’їздів ЦХВЄУ тема єдності і миру ще не була настільки актуальною. Сімнадцятий фестиваль, який цього року проходить під девізом "Один Господь, одна віра, одне хрещення" триватиме з 9 по 16 липня.

Відкриваючи з’їзд, завідувач відділу молоді братерства Богдан Левицький сказав: "Сьогодні тут зібралася краса України. Я дякую Богу, Який дозволив нам зібратися і разом молитися за мир". Уже в перший день роботи з’їзду зареєструвалися майже три тисячі делегатів, і нові групи все ще продовжують прибувати. Причому зі східних областей України (у тому числі постраждалих від бойових дій), молоді приїхало не менше, ніж із благополучних західних областей.

Музичну сторінку фестивалю відкрила пісня "Боже, Україну збережи" у чудовому виконанні об’єднаного хору церков (цього дня хор звучав по-особливому зворушливо). Єпископ Михайло Мокієнко, як відповідальний за Східний регіон у братерстві, закликав молодь до молитви за Донеччину та Луганщину.

Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький, який останніми роками не втрачає нагоди приїхати і привітати молодь церков християн віри євангельської у своєму виступі сказав: "Мені важко уявити липень без Малина". Василь Васильович наголосив на тому, що на кожне покоління християн припадає своя частка випробувань і що сьогодні Україна переживає наслідки інформаційної війни, яка почалася не вчора, а вже триває чимало років. І саме християни стоять на лінії фронту, виступаючи проти пияцтва, хабарництва, розпусти, які штучно насаджувались в нашій країні черезтелеканали, пресу та інші методи впливу.

Він щиро подякував Церкві, за її участь та вручив подяку від Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі керівнику Відділу освіти ЦХВЄУ Віктору Вознюку.

Схожі подяки отримали й деякі молодіжні служителі, зокрема Тарас Герасимчук (Дніпропетровськ), Василь Дерун (Івано-Франківськ), Сергій Чорнописький (Хмельницький) та В’ячеслав Бевз (Київ).

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua