НАВЧАЛЬНИЙ ПІДРУЧНИК ТА НАВЧАЛЬНИЙ ЗОШИТ "ЗАСАДИ ВІРОВЧЕННЯ ЦЕРКВИ ХВЄ УКРАЇНИ"

 

Навчальний посібник та навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України" розробленІ як допомога у проведенні навчання в помісних церквах основам Біблійних істин.

 

Навчальний посібник "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

У навчальному посібнику розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Без знання і розуміння цих істин неможливо бути успішним християнином і повною мірою виконати волю Божу.

Зокрема, у посібнику пояснюються вчення про Триєдність Бога, про Христа, про Особу і дари Святого Духа, Боже призначення для людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснюється необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дано відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення тощо.

Особливу увагу приділено питанням щодо молитви, участі віруючого в духовній війні, загробного життя та майбутнього людства.

Коротко подається історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

 

Навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України"

У навчальному зошиті стисло розглянуто основні біблійні засади, на яких будує своє віровчення Церква Християн Віри Євангельської України. Зокрема, пояснюються вчення про Триєдність Бога, про Христа, про Особу і дари Святого Духа, Боже призначення для людини і наслідки гріхопадіння, про Церкву як Тіло Христа, роз’яснюється необхідність водного хрещення і хрещення Святим Духом, дано відповіді на питання про матеріальне служіння, необхідність освячення.

Коротко розглянуті питання про важливість молитви, участь віруючого в духовній війні, про загробне життя і майбутнє всього людства.

Подана стисла історія Церкви Християн Віри Євангельської України.

 

Завантажити навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України" (укр) (рос)

 

Якщо Ви бажаєте замовити навчальні підручники та зошити для своєї церкви, звертайтеся, будь ласка, за телефонами: (044) 452 21 40 (офіс в Києві), та (097) 771 70 81 (адміністратор відділу освіти ЦХВЄУ Василь Попудник).


 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua