ВІДДІЛ ОСВІТИ ЦХВЄУ і СЛУЖІННЯ «5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ»

КОНКУРС   2017   2018   2019   2020   2021

 

Переможець в номінації "ОПОВІДАННЯ"  Тетяна Рибар.

Переможець в номінації "ВІРШ"  Ольга Ткач.

Переможець в номінації "ДОПИС"  Оксана Гуцу.

 

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна визначилося з переможцями 2021 року.

У номінації «Оповідання» перемогла художниця та поетеса, членкиня Національної спілки письменників України Тетяна Рибар. Її твір «Зреченець» оповідає про чоловіка, який у пошуках Бога через власні духовні трансформації відкриває себе світу, від якого довелося закритися через давню родинну зраду. Самотність та аскетизм утруднюють шлях повернення. Але процес переродження триває. Авторка народилася 23 серпня 1959 року в м. Мукачево, де проживає й зараз.

У номінації «Вірш» перемогла магістерка богослов’я, членкиня Національної Спілки письменників України Ольга Ткач. Її поетичні твори — про переосмислення біблійних подій, про тих, через кого Господь діє в житті людини, а також про те, що людина все життя вчиться бачити Бога. Авторка народилася 15 грудня 1983 року в Хмельницькому, де проживає й зараз.

У номінації «Допис» перемогла модельєр-конструктор одягу Оксана Гуцу. Її блогерські тексти — про справжнє щастя, про практичність біблійних принципів та відмінність між релігією і справжньою вірою. Авторка народилася 8 лютого 1996 року в с. Лище, що на Волині, а зараз проживає в м. Хелмно, Польща.

«Від імені колективу журі дякую кожному з 56 авторів, які цього року спробували сили в Літературному конкурсі ім. Джона Буньяна-2021, — підсумовує голова журі Богдан Галюк. — На жаль, ми не змогли відібрати достатньої кількості творів, щоб видати окрему збірку, тому рішенням журі твори цьогорічних переможців будуть опубліковані у збірці 2022 року».

Нагадуємо, що «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» був заснований у 2016 році Департаментом освіти Української Церкви ХВЄ спільно зі Служінням «5 хлібів та 2 риби».

За результатами цьогорічного конкурсу переможці отримали почесні призи, грошові винагороди, а їхні твори ввійдуть до збірки 2022 року. Нагородження відбулося в жовтні в прямому ефірі на Youtube-каналі Департаменту освіти Української Церкви ХВЄ.

 


 


 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua