ТУР ДО ІЗРАЇЛЮ 2020

 

СЛІДАМИ СПАСИТЕЛЯ

Запрошуємо вас в освітній тур до Святої Землі 15-21 вересня 2020 року!

 

Запрошуємо Вас 15-21 вересня* в тур до Ізраїлю «Слідами Спасителя»

(* У зв'язку з чартерами дати можуть зміщуватися +/- день)

 

У ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ ВХОДИТЬ:

- авіапереліт і медичне страхування;

- зустріч в аеропорту і трансфер в готель;

- проживання в дво-, тримісних номерах;

- харчування (вечері і сніданки);

- гід по програмі і супроводжуючий;

- транспортне обслуговування по програмі.

 

Бронювання за телефоном: 096 664-99-33 (Viber WhatsApp Telegram)

Бронювання за умови заповнення анкети, надання копії закордонного паспорту та внесення передоплати 50%

Бронювання поїздки здійснюється до 15 червня 2020 року.

Бронювання може бути подовжено за наявності місць.

 

Програма поїздки*

(* Програма може змінюватися з міркувань безпеки та інших непередбачених обставин)

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Виліт з України. Приліт в Бен-Гуріон. Проходження паспортного контролю. Зустріч з гідом. Розміщення в готелі. Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Ранній сніданок. Виїзд в Галілею. Назарет – в якому жив Йосип і Марія, ріс і виховувався Ісус. Базиліка Благовіщення – місце, на якому Ангел сповістив Марії про народження Сина Божого. Гора Повалення – з якої розлючені іудеї хотіли скинути Ісуса. Вид з гори на Ізреєльську (Армагедонську) долину і гору Фавор. Кана Галілейська (проїздом) – місце, де Господь зробив Своє перше чудо. Гора Блаженств – місце проголошення Господом Нагірної Проповіді. Табха I – місце, на якому сталося диво примноження хлібів і риби. Табха II – місце, на якому Господь дав доручення Петру: «Паси ягнята Мої». Капернаум – розкопки стародавнього міста, яке Ісус називав своєю вітчизною. Галілейське море – на якому Господь утихомирив бурю і що там ходив «як по суші». Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

Сніданок. Віфлеєм – місто, в якому народився Господь Ісус Христос. Поле Пастушків – на якому з'явилися Ангели пастухам. Базиліка Різдва – місце народження Спасителя. Єрихон – стародавнє хананейське місто, стіни якого були зруйновані чудесним чином. Гора Спокуси – на якій сатана спокушав Ісуса Христа. Йордан – річка, в якій хрестив Іван Хреститель, і в якій хрестився Ісус Христос. Занурення в Йордані. Мертве море – зупинка з відпочинком (2-3 години). Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

Сніданок. Оливна гора – на якій Ісус Христос промовив пророцтво про Друге пришестя, з якої вознісся на небо і на яку ступлять Його ноги при поверненні. Церква Плачу Господа про Єрусалим. Гетсиманський сад – місце моління про чашу. Кедронська долина або долина Йосафата – на якій, згідно з Біблією, Христос вчинить суд над народами. Місто Давида (оглядово). Гора Сіон. Світлиця Таємної Вечері. Гробниця Царя Давида. Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ П’ЯТИЙ

Ранній сніданок. Стіна Плачу – залишки західної стіни фундаменту храму Соломона. Храмова гора – місце розташування Храму Соломона (за умови сприятливого становища для відвідування Храмової гори). Садова Могила. Звершення Вечері Господньої. Ворота і квартали Старого Міста. Храм Гробу Господнього. Римська вулиця Кардо. Стіна Єзекії. Арка «Ecce Homo» – «Се, Людина». Via Dolorosa – Шлях Скорботи, яким пройшов Господь, йдучи на розп'яття. Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ ШОСТИЙ

Сніданок. КОНФЕРЕНЦІЯ. Йоппія (сучасне Яффо) – втеча пророка Йони. Будинок гарбарника Симона – місце одкровення апостола Петра. Зупинка на Середземному морі з відпочинком (2-3 години). Гробниця пророка Самуїла. Вечеря. Відпочинок.

ДЕНЬ СЬОМИЙ

Сніданок. Виселення з готелю. Виліт в Україну.

 

Прес-служба Департаменту освіти УЦХВЄ

 


[відділ освіти][новини][матеріали][церковна освіта][академічна освіта][проекти][медіа][контакти]

 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua