ЦЕРКОВНА ОСВІТА

 

Для допомоги у проведенні навчання основам Біблійних істин в помісних церквах ХВЄ України з ініціативи відділу освіти були розроблені навчальний посібник та навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України".

 

"Потреба такого підручника доказана життєвою практикою. Братство Церкви Християн Віри Євангельської України із задоволенням хоче бачити таку важливу книгу в кожній місцевій церкві. Сам Господь і Учитель Ісус Христос багато часу Свого земного життя присвячував навчанню людей. Він навчав по домах, у синагогах, біля моря, на пагорбах. Навчав при багатолюдді й індивідуально. Бо Він знав, що навіть вибраний Божий народ, якщо його не вчити, не настановити, рано чи пізно зійде з прямих доріг Господніх: "Будь навчений, Єрусалиме, щоб душа Моя не відвернулась від тебе" (Єр. 6:8).

Церкві Христовій завжди потрібні хліб і вода – навчання Божого Слова і сила Святого Духа. Тому Правління і Комітет ЦХВЄУ з радістю пропонують вам цей посібник, підготовлений з ініціативи відділу освіти нашого братства для збудування, для єдності, для духовного зросту у Христі, щоб збулися слова апостола Павла: "… доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум!" (Фил. 2:2)".

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко

 


 

Copyright © 2011 Відділ освіти ЦХВЄУ. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

Пишіть нам: info@chveu-osvita.org.ua